Wideofilmowanie Ślubów Wesel Opole, kamerzysta, fotograf, Opolskie, Nysa, Brzeg, Namysłów: Cennik

Cennik


3 Korzyści -  dlaczego warto wybrać nas ?  

1. Łączymy dwie profesjonalne usługi w jednym pakiecie: Film + Fotografia
Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i czas na uzgodnienia. A fotograf i kamerzysta z jednej ekipy nie wchodzą sobie w drogę. 
2. Jako nieliczni posiadamy własne studio  z wyposażeniem, które daje dodatkowe dużo większe możliwości niż tylko plener pod chmurką.
3. U nas znajdziesz najlepszy stosunek jakości do cenyNie oszczędzamy na efekcie, osiągamy dobre realizacje bez niepotrzebnych wydatków na wyświechtane efekty czy drogie dodatki.  


Usługi - co robimy ? 

Opowiadamy Twoją unikalną historie. Filmujemy i fotografujemy śluby. Nawet w krótkich filmach zawieramy wszystkie ważne elementu ślubu np: przygotowania, błogosławieństwo, sakrament małżeństwa, pierwszy taniec, oczepiny oraz inne magiczne momenty, które zostaną zatrzymane w czasie i do których zawsze będziesz mógł wrócić. Każdą fotografię ślubną obrabiamy. Zdjęcie jest wynikiem procesu, w trakcie którego z surowego pliku powstaje profejsonalna fotografia. W filmie i fotografii ślubnej nie może zabraknąć również pleneru.  Fotografujemy nowożeńców w strojach ślubnych w malowniczym otoczeniu.
A to co jest najważniejsze to to, że  jesteśmy otwarci na Twoje pomysły !Sposób wykonania - jak to robimy ? 

Pracujemy w 2 lub 3 osoby daje nam to możliwość wykonywania rzeczy niemożliwych w pojedynkę. Na przykład przy wejściu na salę stoi Bogumił z aparatem i Marcin z kamerą, natomiast Monika z kamerą czeka już w środku.Filmujemy i fotografujemy profesjonalnym sprzętem. Kamera - Canon C 100 mk II, Canon Xha1s, aparat Canon 5D mk III, aparat Canon 7d mk II aparat Canon 650 i 550 i GoPro Hero 3+. Do tego używamy osprzętu: żuraw kamerowy , stedicam, mikrofony itp. Proponujemy format do wyboru np: Full HD BluRay Disc lub  DVD Video. Fotografie przekazujemy w formie jpg na płycie DVD lub pendrivie.
Światło - staramy się fotografować i filmować przy świetle zastanym. W razie konieczności używamy małych lamp diodowych, przy fotografii - lamp błyskowych. Dźwięk - jakość dźwięku naszych filmów nie odbiega od programów TV. Dbamy o to by słowa wypowiadane w kościele były zrozumiałe a muzyka na sali nie brzmiała jak jeden wielki łomot.  Niezauważalni. Staramy się zniwelować stres Pary Młodej oraz wtopić się w towarzystwo - wtedy goście bawią się naturalnie bez obaw przed obiektywami.Czego nie robimy ? Nie wkładamy do filmów kiczowatych animacji np ptaszków, nie wymądrzamy się i nie zadzieramy nosa jak to filmowcy, nie marudzimy że ciemno, nie ustawiamy gości, nie przeszkadzamy :) Naszą wiedzę, wrażliwość estetyczną i doświadczenie, oddajemy do Twojej dyspozycji.Podany cennik pakietów ma charakter orientacyjny  
                                                        PLUS               PREMIUM               VIP 
Co zawierają poszczególne pakiety  ?
Czas trwania filmu                              45 minut                    60 minut                     90 minut
Nośnik                               
Pendrive/DVD                  Pendrive/DVD      Pendrive/Blu Ray Disk 
Ilość starannie obrobionych zdjęć       200                          300                                400
Projekt, nadruk na płytę i pudełko       TAK                         TAK                               TAK 
Ekskluzywne opakowanie                      NIE                          TAK                               TAK 
Drugi operator kamery                           NIE                          NIE                               TAK 
Dron, jazda kamerowa                          NIE                         NIE                                 TAK 
Sesja  plenerowa 
                                   NIE                          NIE                                TAK 

Wywiady z gośćmi                                 NIE                          NIE                                TAK 
Galeria Internetowa                               TAK                        TAK                               TAK 
Dojazd na ślub                             do 20 km                  do 40 km                  do 60 km
Satysfakcja                                              TAK                        TAK                               TAK 
Film                                2500 zł              3250 zł                4500 zł 
Fotografia                      2000 zł              2750 zł                
3500 zł 

Razem taniej                  4000 zł               5000 zł                6500 zł
To Ty jesteś dla nas najważniejszy. Dlatego pewnie że możesz modyfikować powyższe pakiety.
Inny czas trwania filmu weselnego ? większa liczba płyt ? nie ma sprawy. Porozmawiajmy !      
 
Pakiet Targowy Fotografia  MAX Film MINI 200 fotografii i 10 minut filmu za 3500 złMasz  Pytanie ?  

Czy używacie drona ?

Tak filmujemy również z powietrza przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego UAV zwanego potocznie dronem.
Czy filmujecie w rozdzielczości Full HD i czy nagrywacie na Blu Ray Disk ?
Dwa razy tak. Nagrywamy w pełnej rozdzielczości HD czyli 1920x1080 i  na tzw. blurayu. Format Bluray Dysk jest jednak mało popularny i po prostu nie ma gdzie takiej płyty odtwarzać. Dlatego polecamy i najczęściej nagrywamy tzw. film DVD w rozdzielczości 720x576.  Jednocześnie nagrywamy plik z filmem w HD na drugiej płycie DVD jako plik mp4 do odtwarzania na komputerze.
Dlaczego filmy i fotografie kosztują tak dużo ?
Kamerzysta lub Fotograf, żeby dać pamiątkę ze ślubu za którą płacicie, musiał kupić sprzęt za lekko licząc 50 tyś zł, kamery,  komputer, licencje na programy do montażu i obróbki itp. Film weselny montuje się dwa tygodnie, fotografie obrabia trochę krócej. To naprawdę jest cięższa praca, niż wielu osobom się wydaje a już na pewno nie zamyka się w 10 godzinach biegania i pstrykania.  I oczywiście 
ponosimy wiele kosztów, które musi sfinansować z otrzymanej kwoty za swoją pracę np. składki ZUS i podatki. 
Czy wykonujecie swoje usługi tylko w woj. opolskim ?
Nie. Filmujemy i fotografujemy na terenie całego kraju. Przykładowe rejony w których realizujemy usługi wideofilmowania i fotografii to: Opole, Brzeg, Nysa, Paczków, Racibórz, Kluczbork, Olesno, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Prudnik, Oława, Głuchołazy, Namysłów, Zawadzkie, Kędzierzyn Koźle, Gliwice, Głubczyce, Lubliniec, Częstochowa, Wrocław.

Po co wynajmować kamerzystę skoro można w tej cenie kupić kamerę albo zaprosić znajomego z kamerą ?
Warto zaufać profesjonalistom. Profesjonalna kamera kosztuje kilkanaście tysięcy zł ale od sprzętu ważniejsze jest doświadczenie oraz nabyte umiejętności. Jakość filmowca rozpoznajemy po jego dokonaniach. Polecamy nie tylko oglądać teledyski ale prośmy o wgląd do całych filmów weselnych.
Ile osób w HiPixel wykonuje poszczególne usługi ?
W przypadku usługi łączonej, jedna osoba filmuje, druga fotografuje. Jeśli zamówiono film, kręci go dwóch kamerzystów, chyba że klient życzy sobie inaczej. Dwóch operatorów to zdecydowanie lepszy film, gdyż są w różnych miejscach i z różnych perspektyw filmują. To między innymi dlatego nasze wideo z wesela jest tak dynamiczne. W przypadku samej fotografii zwykle fotografuje jedna osoba. 
Dlaczego filmujecie wideo o długości od 45 minut do 1,5 godziny ?
Ponieważ tworzymy filmy, które nie są nudne. Dwóch kamerzystów filmuje ślub od rana, często od 9.00 do 1.00 w nocy. Mamy kilkanaście godzin nagrań. Ale naszym celem jest film w którym nie ma dłużyzn, który ogląda się z przyjemnością bo wybrano najlepsze ujęcia. Dlatego nie kręcimy trzy godzinnych filmów. Istnieje za to możliwość dodatkowego  przekazania tzw. surówek czyli niezmontowanego materiału. 
Co to znaczy że zdjęcia są obrabiane ?
Wszystkie przekazywanie fotografie są poddane obróbce cyfrowej (korekta kolorystyczna, poprawa kontrastu, przycinanie, wyostrzanie itp.). Zdjęcia z sesji plenerowej są dodatkowo starannie retuszowane (poprawiamy kondycje skóry, usuwamy zbędne elementy tła, itp.). Część fotografii wywołujemy z rawów w kolorze, część jako czarno-białe.
Czy warto filmować Przygotowania ślubne ?
Często Panny Młode zastanawiają się czy nie jest to dodatkowy stres. Myślą: ja mam się ubierać przed obcym. Uspokajamy. Nie ma czego się bać.  Wpólnie dokładnie ustalimy  od którego momentu przygotowania będą filmowane. Najczęściej od chwili, kiedy sukienka jest założona i wiąże się gorset. Filmuje zatem ubieranie kolejnych szczegółów stroju ślubnego: bucików, biżuterii, welonu. Jeżeli wybierzemy opcję filmowania z przygotowaniami nasz film ślubny nabierze cech reportażu, będzie ciekawszy, będzie opowiadał historię tego wyjątkowego dnia. Niewątpliwą zaletą jest także obycie z kamerą. Jeżeli od rana w dniu ślubu jesteście filmowani i fotografowani to kamera czy aparat przestaje istnieć. Już po kilku chwilach zachowujecie się naturalnienie i nie zwaracając na nas  uwagi. Polecamy  filmowanie przygotowań - takie filmy ogląda się z większym zainteresowaniem.