Wideofilmowanie Ślubów Wesel Opole, kamerzysta, fotograf, Opolskie, Nysa, Brzeg, Namysłów: Kontakt

Kontakt

HiPixel
ul.Haliny Poświatowskiej 3-5 
Opole 45-002
Telefon: +48 501 463 270
Telefon: +48 510 355 660
E-mail: biuro@hipixel.plKim jesteśmy ?
Trzonem HiPixel  są dwie kreatywne osoby:Monika Nowojska
- Operator, Montażysta, Grafik- absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kierunek Intermedia (realizacja obrazu fotograficznego, telewizyjnego i wideo). Montuje dla telewizji regionalnej, opolskiej i śląskiej oraz dla TVN Turbo. Naucza fotografii i filmu w liceum plastycznym w Opolu, laureatka głównej nagrody Telewizji Polskiej w konkursie "Dolina Kreatywna" w dziedzinie multimediów.
 

Bogumił Siewruk - Operator, Fotograf, Szkoleniowiec - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Prowadzi szkolenia w zakresie fotografii, filmu, marketingu, komunikacji interpersonalnej. Znany w Opolu z działalności społecznej, min. w Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych,  organizacji zawodów sportowych,  imprez promujących rowery jako środek transportu.

Zapleczem dla naszej oferty  jest  również grupa współpracowników:  grafików, designerów,  fotografów i montażystów. Dzięki  ciągłym konsultacjom i  szkoleniom, nasze projekty zawsze są unikalne i zgodne z najnowszymi trendami.

Posiadamy pozwolenie na fotografowanie i filmowanie w kościołach.
Zaświadczenie ukończenia kursu liturgii dla fotografów i operatorów audiowizualnych.


Przykładowe Referencje


Magdalena i Rafał:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Film spełnił w 100% wszystkie nasze oczekiwania. Podczas ceremonii nie odczuliśmy obecności kamer. Polecamy wszystkim.

Joanna i Bartłomiej:

Film oraz zdjęcia wykonywali Monika oraz Boguś. Jesteśmy z ich pracy bardzo zadowoleni gdyż wykonali ją solidnie ,podeszli do sprawy poważnie,przy czym zachowali poczucie humoru.Są to ludzie ,którzy kochają swoją pracę.Film oraz zdjęcia są świetne.A nasi goście byli z nich bardzo zadowoleni.Ogólne podsumowując gdybyśmy mieli korzystać z ich usług ponownie to bez jakiegokolwiek zastanowienia.Było super dziękujemy i polecamy innym parom.

Róża i Radek:

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Firmę cechuje kreatywność, ale przede wszystkim realizuje ona oczekiwania pary młodej. Są również słowni i terminowi. Polecamy!

Anna i Andrzej:

Film zrealizowany zgodnie z umową i naszymi wymogami. Film jest bardzo żywy i dobrze zrobiony, absolutnie nie nudzi :) cała rodzina jest zachwycona. Obecność kamerzystów na weselu bardzo dyskretna. Jedyny minus, to zbyt częste używanie rybiego oka na kamerze, ale to przecież kwestia do dogadania ;) polecam !!


Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej HiPixel